1. Na początek podkreślam brwi pomadą do brwii z Inglota nr. 21 i przeczesuję je żelem do brwii z Essence "make me brow nr.01. na powiekę nakładam cień w kremie z Maybelline "color tattoo" nr. Creme De Rose 91. A pod łuk brwiowy ląduję cielisty cień z My Secret, pojedynczy.
2. Następnie nakładam cień w kącikach, wewnętrznym i zewnętrznym, pozostawiając środek czysty. Do tego używam cienia z KOBO nr.114 "Mono".
3. Na środek powieki nakładam połyskujący na złoto cień z KOBO nr. 205 "Fashion", a na to dodatkowo pigment z KOBO nr. 502 "misty rose".
4. Zaznaczam linię rzęs eye linerem żelowym z Maybelline "01 Black", tuszuję rzęsy tuszem do rzęs z KOBO "3w1"i przyklejam rzęsy "Glamour Day by Zmalowana".
5. Na dolną powiekę ląduję cień z KOBO, ten sam co na górnej powiecie, czyli KOBO nr. 114.
6. Cień na górnej jak i dolnej powiece blenduję cieniem przejściowym, a na linie wolną ląduję czarna kredka.
I gotowe !! :D
Dajcie znać, jak Wam się podoba, buziaki ! :*

piękny! :*
OdpowiedzUsuń